מסחר יומי > קורסי שוק ההון > קורס השקעות בשוק ההון | מסלול השקעות לטווח הבינוני והקצר Swing

קורס השקעות בשוק ההון | מסלול השקעות לטווח הבינוני והקצר Swing

לימודי שוק ההון | מסלול השקעות לטווח הבינוני והקצר.


קורס השקעות בשוק ההון המאפשר למשקיע הפרטי לנצל הזדמנויות בשוק ההון לטווחים הבינוניים והקצרים ובהשקעת זמן מינימלית. אם אתה מעוניין להתחיל לסחור בבורסה לצד עבודתך, אבל עסוק מכדי לשבת שעות מול המחשב ולסחור בבורסה, מסחר הסווינג מיועד לך. סגנון מסחר זה ייתן לך את האפשרות לייצר רווחים בלי לשנות את סדר היום האישי שלך.

מסלול ההשקעות כולל:

שיעורים פרונטלים - קורס השקעות בשוק ההון עם שיעורים פרונטלים על ידי אנליסטים בכירים המתמחים במסלול ההשקעות לטווח הבינוני. כל שיעור ייערך כשלוש שעות אקדמאיות ויכלול הכשרה תיאורטית ודוגמאות.

חבילת שיעורי וידאו - שיעורי וידאו בהיקף של 12 שעות לימוד יהיו זמינים עבורכם. השיעורים כוללים הכשרה תיאורטית ופרקטית.

אנחנו מבינים שלעיתים יש לכם שאלות בנוגע למסחר הסווינג. לצורך כך תפגשו עם המנטור האישי שלכם ובנוסף עם מלווה הקורס, אתם מוזמנים לדון בכל סוגיות מסחר הסווינג (חל איסור להעניק ייעוץ השקעות בין הצדדים בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995).

קורס השקעות בשוק ההון עם כיתה לימודית פתוחה: מרגישים שאינכם שולטים בחומר הנלמד? בסימפל טרייד אף סטודנט אינו נשאר מאחור. נתאסף לחוויה לימודית אינטראקטיבית ומהנה בכיתת הלימוד של המכללה בסניף המרכזי ברמת גן ונתרגל לעומק את מגוון הכלים להצלחה במסחר. הכניסה לסטודנטים הינה ללא עלות, ומיועדת לסוחרים מתחילים או כאלה המעוניינים בתגבור. ניתוח מעמיק של עסקאות אישיות מהעבר עם סוחר מקצועי! ניתוח מקצועי של עסקאות שביצעתם אתמול בשילוב מנטור\ית (חל איסור להעניק ייעוץ השקעות בין הצדדים בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995).

  • שלב א'  5 מפגשי תיאוריה
  • שלב ב'  - 20 מפגשי מסחר בכיתה הפתוחה
  • שלב ג'  - 5 מפגשי מנטור
* יתכנו שינויים במבנה הקורס