מסחר יומי > קורסי שוק ההון > הכשרת סוחרים מתחילים במסחר תוך יומי

הכשרת סוחרים מתחילים במסחר תוך יומי

מרבית הסטודנטים במסחר עצמאי כבר במהלך ההכשרה

חבילת מסחר יומי
החבילה המושלמת לסוחר המתחיל


חבילת המסחר היומי היא הכשרה בה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים כדי להתפרנס ממסחר בשוק ההון, אם כהכנסה נוספת או ראשית. בהכשרה פרונטלית אינטנסיבית תלמדו את התיאוריה והפרקטיקה של המסחר בוול סטריט, לאחריה ייפתחו לרשותכם מסלולי ההמשך האקסקלוסיביים של בוגרי סימפל טרייד.

חבילת המסחר כוללת:

1) הכשרה פרונטלית של עשרה שיעורים על ידי טובי המרצים. כל שיעור ייערך כשלוש שעות אקדמאיות ויכלול הכשרה תיאורטית.

2)  ניתוח פעילות אישית ותכנית עבודה לסוחר - אנו יודעים שלא פשוט לעשות את הצעדים הראשונים בעולם המסחר והאצבעות רועדות על המקלדת. על מנת להבטיח שהכניסה לעולם שוק ההון תהיה חוויה לימודית אינטראקטיבית ומהנה, מנטור אישי לכל תלמיד ונגישות ישירה לכל הצוות האקדמי.

ניתוח מעמיק של עסקאות אישיות מהעבר עם סוחר מקצועי! לכל גרף יש סיפור, מה הסיפור מאחורי הגרף?
ניתוח מקצועי של עסקאות שביצעתם אתמול בשילוב שיחה עם מנטור\ית.

3) אתר האינטרנט של Simple Trade – כסטודנטים בסימפל טרייד, תקבלו קוד גישה לשלל התכנים הפרטיים שהאתר מציע. בין היתר תוכלו ליהנות ממאגר של 500 שיעורי וידאו מוקלטים על מסחר בבורסה ולהעמיק את הידע שלכם. זה תלוי בכם!... אך אנחנו נהיה כאן בשבילכם.

4) קהילת הסוחרים
- בתום הקורס תזכו לכניסה בלעדית לקהילת הסוחרים של סימפל טרייד עם ותלמדו כיצד נראה מסחר אמיתי בוול סטריט עוד לפני לקיחת הצעד הראשון בשווקים.

ההשתתפות בהכשרת המסחר אינה מצריכה ידע קודם במסחר ולא מחייבת ידיעת מתמטיקה או אנגלית ברמה גבוהה.

בתום ההכשרה תמשיכו ללמוד באופן עצמאי תוך דגש על עבודה מנטאלית ובעזרת כלי הלימוד האינטראקטביים הנמצאים באיזור האישי לתלמיד והכוללים מאגר שיעורים מוקלטים וניתוח עסקאות מסחר שבוצעו בהתאם לחומר הלימוד.