מסחר יומי > קורסי שוק ההון > לימודי שוק ההון | מסלול לסוחרים מתחילים במסחר תוך יומי Day Trade

לימודי שוק ההון | מסלול לסוחרים מתחילים במסחר תוך יומי Day Trade

מרבית הסטודנטים במסחר עצמאי כבר במהלך ההכשרה

לימודי שוק ההון | מסלול לסוחרים
.
מתחילים במסחר תוך יומי Day Trade


מסלול מסחר יומי הינו רצף הכשרה בה תקבלו את כל הידע וההכשרה שאתם צריכים כדי להתפרנס ממסחר בשוק ההון, אם כהכנסה נוספת או כהכנסה ראשית. בהכשרה פרונטלית ואינטנסיבית תלמדו את התיאוריה והפרקטיקה של המסחר בוול סטריט, לאחריה ייפתחו לרשותכם מסלולי ההמשך האקסקלוסיביים של בוגרי סימפל טרייד.

חבילת המסלול כוללת:

הכשרה פרונטלית של שמונה שיעורים על ידי טובי המרצים. כל שיעור ייערך כשלוש שעות אקדמאיות ויכלול הכשרה תיאורטית.

ניתוח פעילות אישית ותכנית עבודה לסוחר - אנו יודעים שלא פשוט לעשות את הצעדים הראשונים בעולם המסחר והאצבעות רועדות על המקלדת. על מנת להבטיח שהכניסה לעולם שוק ההון תהיה חוויה לימודית אינטראקטיבית ומהנה, מנטור אישי לכל תלמיד ונגישות ישירה לכל הצוות האקדמי.

ניתוח מעמיק של עסקאות אישיות מהעבר עם סוחר מקצועי! לכל גרף יש סיפור, מה הסיפור מאחורי הגרף?
ניתוח מקצועי של עסקאות שביצעתם אתמול בשילוב שיחה עם מנטור\ית.

אתר האינטרנט של Simple Trade – כסטודנטים בסימפל טרייד, תקבלו קוד גישה לשלל התכנים הפרטיים שהאתר מציע. בין היתר תוכלו ליהנות ממאגר של 500 שיעורי וידאו מוקלטים על מסחר בבורסה ולהעמיק את הידע שלכם. זה תלוי בכם!... אך אנחנו נהיה כאן בשבילכם.

קהילת הסוחרים
- בתום הקורס תזכו לכניסה בלעדית לקהילת הסוחרים של סימפל טרייד ותלמדו כיצד נראה מסחר אמיתי בוול סטריט עוד לפני לקיחת הצעד הראשון בשווקים.

ההשתתפות בהכשרת המסחר אינה מצריכה ידע קודם במסחר ולא מחייבת ידיעת מתמטיקה או אנגלית ברמה גבוהה.

בתום ההכשרה תמשיכו ללמוד באופן עצמאי תוך דגש על עבודה מנטאלית ובעזרת כלי הלימוד האינטראקטביים הנמצאים באיזור האישי לתלמיד והכוללים מאגר שיעורים מוקלטים וניתוח עסקאות מסחר שבוצעו בהתאם לחומר הלימוד.

כיתה לימודית פתוחה:
מרגישים שאינכם שולטים בחומר הנלמד? בסימפל טרייד אף סטודנט אינו נשאר מאחור. נתאסף לחוויה לימודית אינטראקטיבית ומהנה בכיתת הלימוד של המכללה בסניף המרכזי ברמת גן ונתרגל לעומק את מגוון הכלים להצלחה במסחר. הכניסה לסטודנטים הינה ללא עלות, ומיועדת לסוחרים מתחילים או כאלה המעוניינים בתגבור. ניתוח מעמיק של עסקאות אישיות מהעבר עם סוחר מקצועי! ניתוח מקצועי של עסקאות שביצעתם אתמול בשילוב מנטור\ית.

  • שלב א'  8 מפגשי תיאוריה
  • שלב ב'  - 32 מפגשי מסחר בכיתה הפתוחה
  • שלב ג'  - 6 מפגשי מנטור

סילבוס:


* יתכנו שינויים במבנה הקורס