מסחר יומי > בלוג > 2 שיטות מסחר והטבה מיוחדת

2 שיטות מסחר והטבה מיוחדת

23.3.2017

חודש מרץ נפתח בסערה.
עסקאות המודלים נהנו מהתנודתיות בוול סטריט, בעיקר בימים האחרונים שלאחר הודעת הריבית של הבנק הפדרלי. 
אנו ניצלנו את הימים הללו לביצוע כמה עסקאות בעלות רווח גבוה וסיכון נמוך, הנה הן לפניכם:הטבת מודלים מתקדמים:
20% הנחה להכשרת המודלים ב-3 הימים הקרובים. להרשמה - לחצו כאן >>

 
מודל השורט סקוויז

מניית הטכנולוגיה הסינית  (CMCM) שאותה קנינו נכנסה לפעולה לפני תחילת השבוע. כמות פוזיציות השורט על המניה היו עצומות והגיעו עד לכ-45% מסך המניות הסחירות, מה שהוביל לשורט סקוויז אלים ("שורט סקוויז": תופעה שבה תנודה חדה למעלה של המניה גורמת לעוד ועוד סוחרי שורט לכסות את הפוזיציות).

מרגע שזיהינו את התבנית הנלמדת בהכשרת המודלים המתנו לנקודת התנגדות טכנית בה סביר להניח שנמצאות לא מעט פקודות לכיסוי השורטים של אותם סוחרים. יישמנו את מודל השורט סקוויז וסימנו את מחיר ה-12.80 לכניסה. את הרווח הראשון מימשנו במחיר 13.40 ואת החצי השני סגרנו במחיר הסגירה.
 
 

כניסה לשורט לפי פיבונאצ'י

בינתיים, מניה אחרת עלתה ברדאר שלנו והיא PBI. כפי שניתן לראות בגרף, המניה קרסה בתחילת פברואר ולאחר מכן החלה לעלות באיטיות. המניה תיקנה 68% מהירידות (נסיגה חשובה הנלמדת בהכשרה) ואז חזרה לרדת. ביצענו פעולת שורט על המניה ברמת ה-13.34 והוצאנו את החצי הראשון במחיר 12.5 (רווח של 6.3%). כעת אנו נמצאים ברווח על החצי השני עם פקודת סטופ בכניסה.
 שימו לב:

בשבוע הקרוב תצא לדרכה הכשרת מודלים מתקדמים נוספת, 
ב-3 הימים הקרובים תוכלו להירשם עם הנחה יוצאת דופן של 20%.


לשריון המקום - לחצו כאן >>
 -----
הסקירות המופיעות לעיל אינן מהוות בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם כך שהם אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ("הסקירות"). על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטות השקעה. לא תתקיים שום אינטראקציה בין עורכי הסקירות ו/או חברת סימפל טרייד די.אר.אס בע"מ ("החברה") ללקוחות החברה בקשר עם תכני הסקירות. החברה לא מבצעת בדיקות אמינות לתכני הסקירות, בפרט לאלו אשר מועברות אליה על ידי צדדי ג'. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בסקירות, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכני הסקירות ערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או לכך שלא יגרמו הפסדים למשתמשים בו. יש לקרוא את מסמך גילוי הסיכון המלא לפני התקשרות עם החברה.

 

חושפים את הקלפים: כך בחרנו את המניות המצליחות
חושפים את הקלפים: כך בחרנו את המניות המצליחות
קליק לקריאה קליק לקריאה
"מי שלא יצליח בסימפל טרייד - לא יצליח בשום מקום"
"מי שלא יצליח בסימפל טרייד - לא יצליח בשום מקום"
קליק לקריאה קליק לקריאה
"אנשים חיוביים מרוויחים"
"אנשים חיוביים מרוויחים"
קליק לקריאה קליק לקריאה
תגובות
תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.