מסחר יומי > שוק ההון למתחילים

שוק ההון למתחילים

קורס מסחר בשוק ההון


שוק ההון הוא זירת מסחר עצומה המגלגלת סכומים בלתי נתפסים מדי יום. 

לדוגמא, רק בבורסת הנאסד"ק, שהיא לא הבורסה היחידה בארה"ב, עוברים מדי יום 1.8 מיליארד דולר. בבורסה בתל-אביב עוברים מדי יום כמיליארד שקלים ויותר.

לנוכח מספרים אלה, אין פלא ששוק ההון מנקז אליו חלומות רבים ופנטזיות רבות על התעשרות מהירה, כסף קל, ועסקה שבעקבותיה לא נצטרך לעבוד יותר. מובן שהמציאות מורכבת יותר, וכדי להצליח בשוק ההון יש להכיר את המושגים הבסיסיים ואת האופן בו הוא פועל. לימודי שוק ההון למתחילים תסייע משמעותית להיכנס לתחום מורכב זה, ותאפשר לבוגרי קורס מסחר בשוק ההון להתפרנס מהתחום בהצלחה.

אך לפני כן, חשוב להבין מה ניתן ומה לא ניתן להפיק משוק ההון. כפי שכבר נרמז, התעשרות מהירה מעסקה בודדת או מספר עסקאות בודדות היא בגדר חלום, ופנטזיה המושכת אנשים רבים לשוק ההון.

כאשר מדברים על מסחר בשוק ההון למתחילים, בעיקר כאלו בלי נסיון - אנשים אלה על פי רוב מפסידים את כספם לטובת הסוחרים המקצועיים, שסוחרים בשיטות בדוקות. המעטים שהתמזל מזלם והצליחו, בשל המזל בלבד, מפיחים חיים בפנטזיה ומספקים את האשליה שניתן להגיע להתעשרות מהירה מעסקה בודדת או ממספר עסקאות בודדות.
לאחר שפסלנו את הפנטזיה להתעשרות מהירה, מה בכל זאת ניתן להפיק משוק ההון? משוק ההון ניתן להפיק שני דברים חשובים: תשואה עודפת על הכסף, ו/או רווחים גבוהים במסחר. זאת ניתן כמובן ללמוד כאשר בוחרים קורס מסחר בשוק ההון.

תשואה עודפת על הכסף שוק ההון מאפשר הזדמנויות רבות להשגת תשואות גבוהות על יתרות המזומנים, המהוות אלטרנטיבה אטרקטיבית לפקדונות המוצעים לנו בבנקים.

תשואות אלה מתאפשרות על ידי ניהול תיק השקעות המורכב מניירות ערך כגון: מניות, אגרות חוב, תעודות סל ועוד. כדי לשמור על תשואה גבוהה לאורך זמן תיק ההשקעות חייב להיות דינמי, ולהתאים את עצמו לשינויים בשוק. למידע נוסף על מסחר יומי.

לכן על בעל התיק להישאר עם יד על הדופק ולסנן: אילו שינויים הם בעלי משמעות עבור התיק שלו, ואילו שינויים אינם רלוונטיים. עם זאת, בניהול תיק ההשקעות אסור להתפתות לפעילות יתר ולביצוע עסקאות רבות מדי שיפריעו לכסף לעבוד.

יצירת רווחים במסחר


כאמור, שוק ההון אינו מאפשר התעשרות מהירה באמצעות עסקה בודדת או מספר עסקאות בודדות, אך הוא בהחלט מאפשר השגת רווחים גבוהים במסחר שוטף, המבוסס על שיטות מסחר מקצועיות. 

קורס שוק ההון למתחילים מאפשר מסחר נכון אשר יספק לכם תוספת הכנסה או הכנסה ראשית במספר שעות עבודה ביום, אך דורש לימוד ותרגול של שיטות המסחר המאפשרות זאת. לשם כך נוצרו לימודי שוק ההון למתחילים.

קורס שוק ההון למתחילים

חשוב ללמוד בקורס שוק ההון שלא מבטיח לכם חלומות. כאשר בוחרים קורס מסחר בשוק ההון - כדאי לפנות למקצוענים. בית הספר ללימודי שוק ההון של סימפלטרייד מציע מגוון קורסים, החל מהכרת שוק ההון ועד קורסים מתקדמים לסוחרים מקצועיים.