מסחר יומי > מהם לימודי בורסה?

מהם לימודי בורסה?

מהם לימודי בורסה?


בעולם הפיננסי שבו אנו נמצאים, הריבית המתקבלת על פקדון בבנק נמוכה משיעור האינפלציה. משמעות הדבר היא שלאורך זמן לא זו בלבד שערך הפיקדונות שלנו לא יגדל, אלא שכח הקנייה שלהם בעתיד אפילו יקטן.

לדוגמא:
אם נפקיד היום 100,000 ₪ בריבית של 2.5%,
אמנם נקבל בעוד שנה 102,500 ₪,
אבל בשיעור אינפלציה של 3%,
כח הקנייה של סכום זה יהיה קטן יותר
מאשר של 100,000 ₪ היום!

מצב אבסורדי זה, בו ערך הפקדונות שלנו יורד למרות שהוא מקבל ריבית, מכריח אותנו לחפש דרכי השקעה אלטרנטיביות.

לימודי בורסה הם הכלי שלנו


לימודי בורסה הם הכלי שלנו להתמצא בעולם ההשקעות ולהכיר אותו. לימודי בורסה מתבססים על שלבים:

בחירת אפיק ההשקעות המתאים לנו, ולאחר מכן, התמחות מעשית בניהול ההשקעות באפיק זה.

במלים אחרות, לימודי בורסה חיוניים לא רק למי שמתכנן לנהל את כספו ולסחור בבורסה בעצמו, אלא גם למי שמתכנן לתת למישהו אחר לנהל עבורו את ההשקעות. קורס בורסה ייתן לכם כלים רבים למסחר בשוק ההון, באמצעותו תוכלו לייצר כסף וגם להגיע לעצמאות כלכלית.

עולם שוק ההון מורכב משווקים רבים, בהם נסחרים מוצרי השקעה שונים, באסטרטגיות מסחר מגוונות. לדוגמא, הבורסה הישראלית, הבורסה האמריקאית, ובורסת הסחורות, הן שלוש זירות מסחר שונות בשוק ההון.

בתוך כל בורסה, נסחרים ניירות ערך מסוגים שונים, כגון אג"ח, מניות, אופציות תעודות סל ועוד. גם לגבי כל נייר ערך הנסחר בבורסה, ישנן גישות מסחר שונות, כגון מסחר יומי, סווינגים (החזקה של מספר ימים בנייר) והשקעה לטווח ארוך.

ניתן לראות בקלות שמגוון האפשרויות יוצר אינספור קומבינציות לצורת ההשקעה המועדפת לסוחר: ניתן לבצע מסחר יומי בסחורות, ניתן לבצע השקעות לטווח ארוך במניות בבורסה הישראלית, ניתן לבצע סווינגים על תעודות סל בבורסה האמריקאית, וכן הלאה.

יתרונות של קורס בורסה


לימודי בורסה לא רק יעזרו לך לבחור את תחום ההשקעות או מספר תחומי ההשקעות המתאימים לך, אלא גם להתמחות בתחומים אלה על מנת לקבל החלטות השקעה ומסחר מיטביות, וללמוד מנסיונם של סוחרים מנוסים על מנת למזער טעויות.

רצוי מאד לקחת קורס בורסה הכולל גם תרגול מעשי בשוק, כיוון שבשוק ההון, כמו בתחומים רבים אחרים, הפרקטיקה שונה מהתיאוריה.

על מנת להגיע לתוצאות טובות על מנת להגיע לתוצאות טובות יש לתרגל את הדברים בצורה בה הם נראים בשוק האמיתי. רק כך ניתן להפוך לסוחר מקצועי.

חברת סימפלטרייד מאמינה שידע בשוק ההון חיוני לכל אדם החי בחברה המודרנית, בין אם הוא מתכנן לסחור בעצמו ובין אם הוא מתכנן לתת למישהו אחר לנהל עבורו את ההשקעות.

סימפלטרייד מציעה מגוון קורסים ללימודי מסחר בשוק ההון, החל מהכרת שוק ההון ועד לקורסים מתקדמים למסחר יומי.