מסחר יומי > אודות Simple Trade

אודות Simple Trade


מכללת סימפל טרייד נוסדה בשנת 2009 ע"י דודו רוז, מגדולי הסוחרים בארץ, אשר סלל את דרכו לעצמאות כלכלית מתיק של כמה אלפי דולרים בודדים. תוך שנים ספורות מרגע הקמתה ביצרה המכללה את מעמדה כבית הספר המוביל ללימודי המסחר העצמאי בשוק ההון האמריקאי, וכיום מהווה את חוד החנית בתחום הכשרת סוחרים פרטיים.

צוות המכללה מונה את טובי האנליסטים והמרצים בשוק ההון הישראלי ומציב סטנדרטים גבוהים בתחומי היחס האישי לכל סטודנט. עבודתם של המרצים לא מסתיימת בתום הקורס, אלא נמשכת בכיתת הלימוד באופן מקצועי לכל קהילת התלמידים, גם לאחר סיום ההכשרה.

בעזרת מערכת מקיפה הכוללת את הדרכתם העיונית של אנשי המקצוע המובילים בתחומם, מקנה סימפל טרייד לתלמידיה את עקרונות המסחר העצמאי, תוך מתן הידע והכלים הדרושים לעצמאות כלכלית והתנהלות בעולם המרתק של שוק ההון.

בבניית תכנית הלימודים מתבססת המכללה על ההבנה כי הידע התיאורטי לבדו אינו מספיק, ובנוסף לקורסים הבסיסיים משלבת מערכי לימוד חדשניים הכוללים גישה חופשית לכיתת הלימוד לכל בוגריה, חדר מסחר אינטרנטי ושירות לקוחות זמין ומהיר.

לימודי המכללה מתקיימים ממרומי הקומה ה- 26 של מגדל "גיבור ספורט" ברמת-גן, בכיתות לימוד המצויידות במערכות הטכנולוגיה המתקדמות ביותר בעולם המסחר העצמאי, ומארחות דרך קבע את טובי הסוחרים והאנליסטים בארץ ובעולם.


  תחומי ההתמחות של חברת סימפל טרייד:

לימוד סוחרים מתחילים שיטות למסחר ריווחי.

דו"ח וסקירות כהכנה ו/או כסיכום ליום המסחר

חוקי המסחר המדוייקים והפשוטים ביותר למסחר ריווחי

קורסים במבחר תחומים בשוק ההון ובמגוון רמות.

מכללת סימפל טרייד הינה ספק מורשה של משרד הביטחון, מספר ספק: 11015218


 כתובתנו:

מנחם בגין 7 - בית גיבור ספורט קומה 26
רמת גן , 5268102


טלפון: 073-7073770
פקס:   057-7962118